Blog

dostať hypotéku bude náročnejšie

Dostať hypotéku bude náročnejšie …

V posledných mesiacoch k nám neustále prichádzajú zmeny v legislatíve spojené s hypotekárnym trhom. Národná banka Slovenska sprísňuje pravidlá opäť. Už 1.7. 2018 prichádza do platnosti nový zákon, ktorý vo veľkej miere ovplyvní možnosť získať úver.

Máš prácu, ktorá ťa baví?

Som veľmi rada, že popri mojej práci môžem spojiť príjemné aktivity s užitočnými. A tak sa stalo aj počas roka 2017. Ako tím kolegov si organizujeme každý kvartál pracovnú cestu, ktorú máme motivačne spojenú aj s relaxom. Teší ma, že spoznávame naše Slovensko.

Si to práve TY?

Pár finančných sprostredkovateľov som už v živote stretla. Väčšinou sa motali okolo klientov a väčšinou boli spokojní. No niektorí boli vážne smutní. Ja tu ale mám pre teba neklientské zadanie. Ak máš v práci občas home office, prípadne nevieš ako stráviť čas po práci, prípadne žiadnu prácu nemáš, alebo ťa aktuálna nebaví, vedela by som ti s tým pomôcť!

Prichádza zodpovednejší prístup k bývaniu. Viete, čo sa mení?

Klienti ma kontaktujú s častými otázkami ako: „Dajú mi ešte hypotekárny úver?, Budem potrebovať vlastné finančné rezervy?, Tieto zmeny sa týkajú aj mňa? Budem preplácať na úvere viac či menej?, Priplatím si za účet v banke?“

Tri základné otázky v roku 2017

Môžem Vám odpovedať na tri základné otázky. 1. Prečo som si vybrala finančný sektor? 2. Prečo som vo finančnom sektore teraz? 3. Prečo budem v tomto sektore v roku 2017?

S kým som, taká som

Je dôležité s kým sa stretávaš a ako často. Zdroj informácií je dôležitý pre každého z nás. Ja som si ten môj zdroj našla a som nesmierne vďačná.

Práca, ktorá ma baví

Finančný sektor je najrýchlejšie rozrastajúci sa v 21. storočí. Moderné aplikácie a biometrický podpis ho znova zvýši na atraktívnosti. Papierovú formu vystrieda elektronická. Som pripravená.

Rodina je značka

Byť rodinný je viac ako jeden člen, byť rodinný je vytvárať hodnoty, ktoré budú príkladom pre ďalšie generácie, byť rodinný znamená sa tolerovať, byť rodinný znamená mať značku etiky, Valentovičovci a naše podnikanie…