Referencie

adam morong
17. júna 2018

Kariérna excelentnosť s Adamom Morongom

Kariérna excelentnosť v júni mala podtitul Čo spája šport a podnikanie?

Čítať viac

mario-pecha
21. marca 2018

Kariérna excelentnosť s Máriom Pechom

Na Kariérnej excelenostnosti v marci bol naším hosťom Mário Pecha, obchodný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko, a. s.

Čítať viac

23. februára 2018

Kariérna excelentnosť s Lenkou Šoltésovou

Na Kariérnu excelentnosť vo februári nám prišla porozprávať svoj podnikateľský príbeh mladá ambiciózna podnikateľka, Lenka Šoltésová.

Čítať viac

19. januára 2018

Kariérna excelentnosť s Tonym Dúbravcom

Na januárovej Kariérnej excelentnosti bol naším hosťom bloger, dobrovoľník a social media specialist Tony Dúbravec.

Čítať viac

27. decembra 2016

Vianočný večierok s Jurajom Hnilicom

Po úvahe ako ukončiť rok 2016 a odvďačiť sa našim spolupracovníkom sme prišli k záveru, že v rodinnej atmosfére by sme mali osláviť úspešný rok v podobe vianočného večierka, na ktorom sa podieľali práve naši kolegovia so svojimi manželkami, partnermi, priateľmi, klientmi. Rok 2016 bol rastom a dovolili sme si pozvať hosťa Juraja Hnilicu. Bol to úžasný večer s úžasnými ľuďmi.

Čítať viac

01. novembra 2016

MMM 2016 maratón Košice

Naši chlapci sa zúčastnili vynikajúcej tímovej akcie. Bežeckého podujatia v Košiciach, kde si mohli vyskúšať svoje kvality na Medzinárodnom Maratóne Mieru v Košiciach. Dovolila som si túto akciu podporiť a tak ukázať a vyzdvihnúť našu značku. Chlapci boli úžasní a spolu to dokázali.

Čítať viac

14. októbra 2016

Marketing s Vladom Rejholcom

Každé podnikanie má svoje opodstatnenie a práve vo financiách vidíme obrovský priestor na zdokonalovanie sa. Práve s Vladom Rejholcom sme našli spoločnú tému pre náš rozvoj v online svete financií.

Čítať viac

14. októbra 2016

Developerský projekt Dolná Streda

Aktuálna spolupráca s ELDi Group s.r.o., ktorá ponúka na predaj samostatne stojace rodinné domy situované v obci Dolná Streda, v lokalite pri Váhovskej ceste.

Čítať viac

14. septembra 2016

Stretnutie s obchodnými partnermi

Ak chcem byť dobrá v tom čo robím, musím sa stretávať, učiť a neustále zdokonalovať. Stretnutie s poisťovňou Generali a.s. a Basler Sachversicherungs-AG a mojimi kolegami z dôvodu odbornosti.

Čítať viac

04. augusta 2016

Školenie s lídrom na trhu

Zavítala k nám návšteva, ktorá je lídrom na trhu vo svojom podnikaní. Spoločnosť, ktorá sa prezentuje rodinnou značkou. Michal Adamča mladší ako konateľ, obchodný riaditeľ, brat z ADA WASTE s.r.o.

Čítať viac