Staň sa aj ty súčasťou našich projektov a stabilnej firmy aj v čase krízy

Pod týmito názvami boli spustené naše prvé kariérne excelentnosti ONLINE.

Pod týmito názvami boli spustené naše prvé kariérne excelentnosti ONLINE.

Pandémia korona vírusu ovplyvnila všetkých a osobné stretávanie sa a zhromažďovanie bolo obmedzené. My sme sa ale prispôsobili a pripravili sme prvýkrát Kariernu excelentnosť ONLINE.

Témy „Staň sa aj ty súčasťou našich projektov a súčasťou stabilnej firmy aj v čase krízy“ boli základným kameňom jednotlivých prednášok, kde každý z prednášajúcich sa zameral odprezentovanie našich projektov aj našej firmy i v časoch, keď nám doba nepraje.

Okresný vedúci Tomáš Valentovič predstavil jednotlivé projekty, ktorým sa venujeme a okresný vedúci Ing. Peter Valentovič naň nadviazal s tým, ako dané projekty využívame na rast našich kariér, i kariér našich kolegov v tíme. Naše projekty majú aj rôzne benefity, o ktorých porozprával obchodný vedúci Peter Bosý. Zameral sa aj na to, ako mu pomáhajú pri podníkaní.

Prvú kariérnu excelentnosť online sme veľkolepo odštartovali aj s hosťom a to Jankou Bohunickou, ktorá  je regionálnou riaditeľkou spoločnosti Dutch Ophthalmic Research Center a má na starosti 11 trhov v CEE regióne a ďalej Izrael, Palestínu, Cyprus a Grécko.

Porozprávala nám, ako sa dá zvládnuť pozícia riaditeľa, cestovanie, štúdium i starostlivosť o syna, s čím všetkým sa stretla v prakticky mužskom biznise, a ako porovnáva biznis vo svete naprieč krajinami.
Jej denný harmonogram obsahuje aktivity ako plánovanie, disciplína, čas na seba, na biznis, na priateľov a na rodinu. Aby tieto všetky aktivity stíhala, tak sa riadi heslom: “Kde je vôľa, tam je cesta!”
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*