Hranie stolovej spoločenskej hry „Finančná sloboda“ pre verejnosť v Bratislave

Vzdelávali sme sa formou hry Finančná sloboda, kde sa zúčastnili naši známi, kamaráti, bývalí spolužiaci, kolegovia či ľudia zo širokej verejnosti, najmä z Bratislavy.

Aj počas týchto letných mesiacov sme vytvorili udalosti zamerané aj na zábavu, ale aj na vzdelávanie v oblasti finančnej gramotnosti.

Veľmi dobrou praktickou pomôckou je stolová spoločenská hra Finančná sloboda, kde pod vedením oficiálneho lektora Ing. Branislava Vavra sme hravou formou prežili 30 rokov života rodina len v priebehu 2 hodín.

Hra nám ukázala reálne scenáre, ktoré môžeme očakávať v našom živote v budúcnosti, a vďaka tomu budeme na ne pripravení a nespravíme chyby.

Opäť sa potvrdilo, že keď je dobrý kolektív, tak je aj veľká zábava. A nie je nič krajšie, ako sa hrať, zabávať a popritom sa aj prakticky vzdelávať. Je vedecky dokázané, že keď je človek zapojený do konkrétnej činnosti či situácie, tak si toho najviac zapamätá do budúcnosti. A preto túto hru budeme hrávať aj naďalej a nie len pre verejnosť, ale prídeme s ňou aj do škôl.

Na fotkách nižšie môžete vidieť zopár okamihov z hier 🤩.
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*