Ing. Mária Valentovičová

Vitajte na mojej webovej stránke, na ktorej by som sa Vám chcela prezentovať. Volám sa Mária Valentovičová a pracujem ako sprostredkovateľ na finančnom trhu na Slovensku. Stránka bude plná informácií o mojej práci a príbehov mojich klientov, kolegov, obchodných partnerov a všetkých, ktorí so mnou pracujú a budú mať záujem pracovať. 7 ročné skúsenosti mi priniesli 100 – ky rôznych príležitostí a zaujímavých situácií spojených s finančným trhom. Viaceré finančno vzdelávacie projekty mi priniesli v tejto rýchlej dobe veľa pozitívneho i možností napredovať.

  • Business education (rok 2o13)
  • Kurz finančnej gramotnosti  (rok 2015)
  • 123peniaze.sk web (rok 2012)
  • OVB Allfinanz, a.s. (rok 2012) moja cesta

Je jednoduché pre mňa pracovať, ale veľmi náročné sa neustále zlepšovať a rásť. Nesledujem konkurenciu, ale veľmi sa teším, keď konkurencia vníma mňa. Želám vám pekné čítanie a sledovanie nových správ, informácií a noviniek. Začíname……

Mária ValentovičováMária Valentovičovádvovb_177-r

Sme skvelá skupina

Moje podnikanie spočíva v tímovej práci a preto je dôležité povedať, že nie som na všetko sama. Od asistentky pre komunikáciu s klientmi, asistenta na online komunikáciu, TOP finančných manažérov, finančných partnerov cez obchodných zástupcov až po TOP marketingových GURU. I naďalej u mňa platí hľadám talenty s výnimočnými schopnosťami. Schopnosť, ktorá dokáže vyniknúť u jednotlivca, vložená na finančný trh, a presvedčí nášho budúceho klienta o odbornosti a znalosti. Obchodný plán do roku 2020 vyskladaný zo skúseností, ktorý prinesie 1000-ky klientov, priaznivcov. Skupina má prívlastok práve podľa priezviska – Valentovičovci – etický kódex a hovorí o tom, ako sa správať a fungovať na finančnom trhu.

Buď našim kolegom – Kurz finančnej gramotnosti from Robo Végh on Vimeo.

child_friendly

Moja cesta

Riadim sa! „Všetko veľké na svete sa stane skutočnosťou len tým, že niekto robí viac, ako by musel“. Mám pravdu?