Rodinné podnikanie ako základ štrukturálneho podnikania

Znaky a výhody rodinného podnikania som mala možnosť odprezentovať svojmu tímu na májovej kariérnej excelentnosti.

Dnes v období denno-denného vzniku nových podnikov a spoločností je rodinné podnikanie priam výnimkou. Odprezentovala som dôvody, prečo „rodina“ je podľa mňa základným pilierom našej podnikateľskej filozofie. Taktiež som spomenula, že začiatky mojej kariéry v OVB neboli vôbec plánované, ale skôr náhodné:

„Bola som tretiačkou na vysokej škole a mladou tínedžerkou, ktorej patril svet. A tak, ako moji rovesníci aj ja som mala veľa vzorov, ideálov a životných plánov. Aj pozvanie do spolupráce v OVB bolo pre mňa na začiatku možno malým dobrodružstvom, očakávaním a objavovaním nepoznaného, no neskôr určite výzvou. Po polroku húževnatej a kvalitnej práce prišli prvé úspechy a povýšenia v kariére, ktoré ma presvedčili, že chcem ísť týmto smerom. Pocítila som šťastie a spoločenské uznanie svojho okolia. Radosť z úspechu, vôbec úspech samotný sú hnacou silou pokračovať ďalej. No mojou najväčšou motiváciou je každodenný kontakt a komunikácia s ľuďmi.“

Počas mojej kariéry bola práve filozofia rodinného podnikania cestou k odlíšeniu sa na trhu. Tvrdím, že rodinná pohoda, atmosféra a tvorba priateľstiev sú základom budovania dôvery, ktorá je v oblasti finančného sprostredkovania jednou z najdôležitejších vlastností.  Vďaka OVB som spoznala výnimočných ľudí, spolupracovníkov, klientov, zaujímavých hostí, z ktorých väčšina sú aj blízki priatelia.

Na záver som môjmu tímu odovzdala nasledovné odkazy:
„Na základe práce, skúseností si myslíme, že úspech je stav mysle. Ak chceme úspech, začnime premýšľať o sebe ako o úspešnom človeku.
Tím je viac ako jednotlivec.
Líder je ten, kto pozná cestu, ukazuje cestu a ide tou cestou.“

 

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*