Family day Valentovičovcov

Family day bol určený pre našu rodinu, kolegov, klientov a dobrých známych spolu s ich deťmi.

Už ako býva u nás zvykom aj tento rok sme zorganizovali spoločnú akciu pre našich kolegov, rodiny, známych, ale aj klientov spolu s deťmi. Zorganizovali sme teda rodinný deň ako poďakovanie všetkým, ktorí sa denno-denne podieľajú na našom raste. Keďže sme rodinne orientovaní, tak Family day bola jasná voľba.

Prostredie na túto akciu sme si vybrali Ekopark Relax Čierna voda (Veľké Úľany), ktorý svojou atmosférou splnil požiadavku pre náš event.

Ako to vyzeralo?
Pre deti i dospelých boli pripravené rôzne športové súťaže s hodnotnými cenami, počas dňa sa varil výborný guláš v kotlíku na ohni v prírode, každý si mohol upiecť špekačky na ohníku ako v detstve. Nechýbali samozrejme ani sladké dobroty a to konkrétne fajnové domáce koláče od našich kolegýň a mamičiek. Kofola a džúsy zahasili smäd každému z nás, kedže aj počasie nám krásne vyšlo a bolo príjemne horúco.

Ako špeciálny program pre deti bol Micky Mouse, s ktorým si deti mohli zatancovať a zaspievať.

Dobrá rodinná zábava trvala až do neskorého večera v príjemnej atmosfére skvelých ľudí a príjemnej hudby.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým tým, ktorí sa podieľali na organizovaní tejto udalosti, všetkým partnerom, ale hlavne všetkým zúčastneným za príjemnú zábavu, atmosféru a za veľa krásnych zážitkov.

Tešíme sa o rok na ďalší podobný event, ktorý bude dúfajme minimálne takto úspešný.

Ďakujeme !

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*