Si to práve TY?

Pár finančných sprostredkovateľov som už v živote stretla. Väčšinou sa motali okolo klientov a väčšinou boli spokojní. No niektorí boli vážne smutní. Ja tu ale mám pre teba neklientské zadanie. Ak máš v práci občas home office, prípadne nevieš ako stráviť čas po práci, prípadne žiadnu prácu nemáš, alebo ťa aktuálna nebaví, vedela by som ti s tým pomôcť!

Zaujalo? To som rada

IDEME ROBIŤ VZDELÁVACIE PROJEKTY A POTREBUJEME ŤA

Nikdy som nechcela „robiť hocijaké poradenstvo“, riešiť len tak klientov, počúvať nejakého „experta“, resp. expertku na financie. Smutné je, že ak si niekto robí klientské riešenia sám, často skončí s plačom. A tak to ide do kolečka dokola. Česť a sláva dobrým klientom. Aj takí sú.

POĎME K VECI

Potrebujeme medzi seba cieľavedomého človeka, ktorý sa nebojí učiť nové informácie, školiť a prednášať pred publikom. Jasné by ti malo byť čo to o financiách, nejaké tie základy. Nepotrebujeme odborníka na najvyššej úrovni, hoci aj to by si mohol byť v rámci možností, ale dôležité je, že na našich školeniach všetky potrebné informácie získaš a zapracuješ do praxe. Dokonca keď budeš tomu venovať dostatok svojho času a energie, stane sa  z teba odborník najvyšších úrovní. Máme tu sieť NAŠICH KLIENTOV, o ktorých sa treba pravidelne starať. Ale hlavne, pripravujeme projekt finančného vzdelávania vo firmách a školách – Projekt vzdelávania 2017, ktorý nám treba pomôcť rozbehnúť a zastrešiť. A to bude tvoja úloha :).

top sprostredkovateľ

Pôjde o naoko jednoduchý projekt, no bude mať za sebou celkom zložitý algoritmus riešenia. Zahráš sa aj na školiteľov kurzov pre širokú verejnosť, veď chceme aby to naše Slovensko bolo trošku vzdelanejšie. Všetko zamerané na výkon a čísla, aby sa dosiahla finančná sloboda. Keď dokončíme tento projekt, časť času sa ti uloží na servisovanie a správu, zvyšok sa investuje do nového projektu. Nuž, nudiť sa nebudeme. Určite sa budú môcť uplatniť aj tvoje nápady, riešenia, vylepšováky. Dočkáš sa aj presných zadaní, pomoci pri „zaúčaní“ naším systémom práce a presných, dobre „navrstvených“ pomôcok k úspešnému napredovaniu, akým je aj náš OBCHODNÝ MODEL NAŠEJ PRÁCE. Ako project manager uznávam dennodenné vzdelávanie sa v novinkách  finančného trhu, takže stále budeme v obraze.

PS: hľadáme fakt cieľavedomého človeka. Nie niekoho, čo sa nepotrebuje zlepšovať, lebo už všetko vie. Zo začiatku to bude možno trošku náročnejšie, ale ako sa hovorí: „Bez práce nie sú koláče!“ Našimi koláčmi bude rad spokojných kolegov a klientov. Dokonca nemusíš mať ešte nič za sebou, prijmeme medzi seba aj nováčikov na trhu práce – teda čerstvých absolventov, prípadne ešte netrpezlivých študentov.

KDE, KEDY A ZA KOĽKO?

Miestečko pre teba máme v kancelárii v Bratislave, Galante, Seredi či v Nitre už rezervované. Budeš tam mať svoj priestor na sebarozvoj, kamarátov a dokonca aj kamoša senior finančníka na pomoc, ak by si mal nejakú otázočku. Čím viac hláv, tým viac kapusty.

Pri plate mám opäť jasnú predstavu. Nejdem to na teba skúšať.

Ponúkame síce provízne odmeňovanie ale s tým, že si stanovíme mesačné ciele.

Ak sa splnia, môžeš mať aj 1000€ a viac. A ciele si stanovíme spoločne, nie len ja tebe.

Pracovná doba je štandardná „nine to five“. Jasná výhoda, niekedy si spravíme aj homeoffice, prípadne si upravíme čas podľa potreby.  Jediná podmienka je, že si predtým povieme, čo treba stihnúť a večer si napíšeme, či sme to zvládli.

Ak si sa tu našiel, alebo si si spomenul na niekoho, pre koho by to bolo ako „šité na mieru“ neváhaj ma kontaktovať prostredníctvom môjho mailu: info@business-education.sk, prípadne na telefónnom čísle 0904 269 567, ale nezabudni, že som ešte aj mamička na plný úväzok, takže nie vždy som v strehu na telefóne. A tu je dôkaz toho, že aj pre mamičky je naša práca vhodná.

Teším sa na spoločné stretnutia!

S pozdravom Ing. Mária Valentovičová

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*