Máš prácu, ktorá ťa baví?

Som veľmi rada, že popri mojej práci môžem spojiť príjemné aktivity s užitočnými. A tak sa stalo aj počas roka 2017. Ako tím kolegov si organizujeme každý kvartál pracovnú cestu, ktorú máme motivačne spojenú aj s relaxom. Teší ma, že spoznávame naše Slovensko.

Ešte väčšou motiváciou na organizáciu takýchto akcií ako leňošenie, je pre mňa čas strávený nielen s kolegami, ale aj s našimi klientmi či priateľmi, ktorí si oddych užívajú s nami.

Rok 2017 sa niesol v duchu týchto štyroch krásnych miest:

  • Donovaly, Penzión Lampášik – 1.kvartálna odmena(za obdobie Január, Február, Marec).

Cestu sme absolvovali v prvom polroku. Okrem toho, že sme využili súkromný wellnes penziónu, stihli sme aj prechádzky po okolí či pracovný obed, kde sme rozobrali naše napredovanie ďalej.

  • Kriváň – 2.kvartálna odmena(za obdobie apríl, máj, jún)

Spravili sme si pekný výlet do Vysokých Tatier. Teší ma, že sa k nám pridali nielen kolegovia ale aj naši klienti či priatelia a známi. Vytvorila sa ideálna partia ľudí na splnenie špeciálnej výzvy. A tak sa aj stalo, v sobotu, 26.8. sme vystúpili na jeden z najkrajších slovenských štítov, Kriváň. Cesta bola síce náročná, ale vďaka vzájomnej motivácii a podpore sme to úspešne zvládli.

Sebazapretie pri výstupe na vrchol nám priniesol mnohé úvahy:
– Postupuješ ľahšie a rýchlejšie v skupine ako sám, lebo keď si na pokraji svojích síl, tím ťa potiahne!
– Nie je dôležité vystúpiť do cieľa sám na prvom mieste, ale dôležité je prísť do cieľa a priviesť tam aj svojich spolubojovníkov!

  • Medzinárodný maratón mieru Košice – 3.kvartálna odmena(za obdobie júl, august, september)

Ďalší podarený výlet s partiou skvelých ľudí. Výzvu maratónu a polmaratónu prijali skúsení športovci. Zahanbiť sa nedali ani členovia zo štafety, ktorí si maratón rozdelili J.  Tento výlet, ktorý absolvujeme vždy v prvú októbrovú nedeľu, sme si spojili s wellnessom a prechádzkou po krásnych Košiciach.  Nakoľko sme maratón odbehli už tretíkrát po sebe, beriem to už ako tradíciu v rámci našej firmy.

  • Kaštieľ Jaslovské Bohunice – 4.kvartálna odmena(za obdobie október, november, december)

Rok sme ukončili oddychovo. Na štvrtej ceste nás čakal bohatý wellnes s masážami smerovaný na zrelaxovanie a nabratie nových síl. Samozrejme porada v salóniku na zrekapitulovanie a vyhodnotenie roka plus prebratie akčného plánu na rok 2018 nesmela chýbať. Jednoznačne sme sa zhodli, že motto tohto roka je “2018 = rok kariér“.

Veľmi sa teším, že dokážeme spoločne vytvárať priestor pre nových ľudí. Pretože dnes nie je problém si nájsť prácu, aj dobrý plat, ale mať kolektív, v ktorom sa cítite dobre, mať možnosť kariérne rásť, je potreba, ktorá začína naberať u ľudí čoraz väčšiu dôležitosť. No i napriek tomu to pri práci mnohí z nás nachádzajú iba ojedinele.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*