V OVB sa musíš popasovať len s 2 vecami – STRACHOM a ODVAHOU. Konferencia s SSLD Gerdom Finkom

Celodenné konferencia priniesla zaujímavé podnety. Inšpiratívne myšlienky aj stretnutia. Naviedla nás správnym smerom pri nájdení nových cieľov v podnikaní pre OVB. Aké bolo stretnutie s SSLD Gerdom Finkom?

Celodenné konferencia priniesla zaujímavé podnety. Inšpiratívne myšlienky aj stretnutia. Naviedla nás správnym smerom pri nájdení nových cieľov v podnikaní pre OVB. Aké bolo stretnutie s SSLD Gerdom Finkom?

Jednodňová konferencia s SSLD Gerdom Finkom sa konala 17.10. 2023 v Hoteli Senec. Mali sme možnosť stráviť celý deň so zakladateľom OVB Slovensko, ktorý sem túto myšlienku priniesol ako prvý. Zúčastniť sa mohli všetci spolupracovníci, ktorí mali o akciu záujem.

Cieľom školenia bolo získať nové praktické informácie, ktoré nám pomôžu v ďalšom podnikaní v spolupráci s OVB.

Z konferencie nám v pamäti utkvela aj myšlienka, ktorá je pri podnikaní v OVB bežná, ale málokto o nej hovorí. Pri podnikaní v OVB sa musíte popasovať len s 2 vecami, a to so strachom a odvahou. Vyplýva z toho, že na začiatku spolupráce vzniká veľa strachových rovín, ale odvaha je najdôležitejšia. Podstatné je nebáť sa a ísť si za svojim aj napriek všetkým predsudkom a prekážok, ktoré sa počas cesty objavia.

V závere sme si odniesli aj niekoľko motivačných myšlienok a tu je niekoľko z nich, ktorými sa môžete inšpirovať.

  • Človek víťazí a prehráva len vo svojej hlave.
  • Prehrávate veľakrát preto, lebo to chcete spraviť podľa druhých a nie podľa seba.
  • Najdôležitejšou úlohou vedúceho je ukázať človeku, ako si z dlhodobého hľadiska samostatne dokáže viesť svoju vlastnú firmu.
  • Dôležitý faktor nie je systém, ale VLASTNÁ OSOBNOSŤ.
  • Je dôležité mať jeden systém, ale každý ma svoju osobnosť.
  • OVB je na 90% o komunikácii, o ničom inom.
  • Hodnota fľašky záleží od miesta, kde sa predáva. Na letisku, v potravinách či v bare, bude mať inú hodnotu. Ak sa dnes necítim hodnotný v mojom živote, to znamená, že sa nachádzam na nesprávnom mieste, pretože potrebujem mať okolo sebe ľudí, ktorí si ma budú ceniť, ktorí mi hodnotu prejavia, ktorí budú spolu so mnou bojovať a vyťažia zo mňa potenciál, ktorý sa vo mne skrýva.
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*