Slávnostný večer v Grand hoteli Starý Smokovec

Krásne šaty, elegantné smokingy a oslava pri príležitosti povýšenia Tibora Nagy na krajského riaditeľa. Dostali sme pozvanie na jedinečný event, ktorý bol plný príjemných zážitkov. Aký bol slávnostný večer v Starom Smokovci a aké spomienky sme si odniesli?

Jedinečná príležitosť, krásne šaty, elegantné smokingy, strategicky vybrané prostredie hotela v obklopení slovenských hôr, sa spojili v jeden krásny večer, na ktorý máme len tie najlepšie spomienky. Aká bola oslava povýšenia Tibora Nagya z nášho pohľadu? 

Bolo pre nás cťou prijať pozvanie na slávnostný večer, počas ktorého prebehlo ceremoniálne povýšenie Tibora Nagya na krajského riaditeľa pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.. Oslava sa konala v Grand hoteli Starý Smokovec v predposledný aprílový víkend 21. apríla. Celý program bol detailne naplánovaný, a rovnako tak bolo strategicky vybrané tatranské prostredie Starého Smokovca, ktoré podčiarklo celkovú atmosféru. 

Na oslavu bolo pozvaných približne 200 hostí. Prišlo k stretnutiu celej riaditeľskej štruktúry a nechýbali ani obchodní partneri. Možno povedať, že pozvanie dostali naozaj tí najlepší, preto si veľmi ceníme, že sme sa mohli stať súčasťou tohto nezabudnuteľného večera.

Čakalo nás vrelé privítanie s hostiteľom a fotenie v slávnostnom oblečení. Následne sme sa presunuli do sály, kde sa podávala večera. Tu prebehlo aj slávnostné povýšenie Tibora Nagya, ako hlavný klinec programu. Súčasťou oslavy bol predseda pre OVB Holding Nemecko – Mario Freis, ktorý vymenoval Tibora Nagya na riaditeľa. Uvedenie do riaditeľského postu nadobudlo hodnotu pri tradičnej ceremónií, a zároveň prišlo aj zachovaniu tradície, ktorá má akúsi nostalgickú hodnotu. 

Program bol pestrý a plný zábavy, pričom nechýbalo ani mierne pracovné nasadenie vo forme obohacujúcich podnikateľských rozhovorov. 

V rámci príhovoru počas ceremónie dostala priestor aj naša okresná riaditeľka Mária Valentovičová. Vyzdvihla vlastnosti na novom krajskom riaditeľovi a zarezonovala najmä tá, ako dokáže oceniť ženský potenciál v rámci podnikania. V biznise sa pohybuje veľa žien, preto je podstatné myslieť na ich úspechy a odmeňovať ich pracovné nasadenie, keďže v danej sfére môžu byť ľahko prehliadané pred mužmi.

Po slávnostnej ceremónii prišla na rad hudobná stránka programu. Súčasťou večierku boli dve skupiny No Name a Bystrík Banda, ktoré sa postarali o zábavu. Medzi vystúpeniami jednotlivých skupín sme dostali príležitosť ochutnať kvalitné cigary a rumy. Hudba, tanec, príjemné rozhovory a skvelá nálada. Zakončením večera bol špeciálny hudobný DJ hosť, ktorý sa postaral o zábavu v pravom slova zmysle.

Druhý deň sme si naplánovali rodinný výlet. Chceli sme využiť príležitosť a spríjemniť si deň pobytom v prírode, tak sme sa rozhodli pozrieť na Hrebienok. Za nami je krásny víkend, ktorý priniesol príjemne zážitky, zábavu aj oddych.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*