Tri základné otázky v roku 2017

Môžem Vám odpovedať na tri základné otázky. 1. Prečo som si vybrala finančný sektor? 2. Prečo som vo finančnom sektore teraz? 3. Prečo budem v tomto sektore v roku 2017?

Keď som sa rozhodovala pre moje budúce povolanie nepredpokladala som, že sa to môže vyvinúť do rozmerov, veľkosti, podoby v akej teraz fungujeme. Počet kancelárií, množstvo kolegov, množstvo klientov a mnoho ďalších vecí a ľudí, ktorí mi potvrdzujú, že som si vybrala správne.

Som zodpovedná za naše vystupovanie, našu prácu pre širokú verejnosť. Preto verejne chcem vyhlásiť aj prostredníctvom blogu, že dáme do našej práce srdiečko a kvalitu. Budeme sa uberať smerom takým, aký si trh sám vyžaduje.

1. Prečo som išla do finančného sektoru?

  • Overené Know How – každá firma má svoje klenoty alebo učí sa na vlastnej praxi. Odlišujeme sa od iných a napomáhame k úspechu. Osvedčené metódy, postupy a techniky. Chcem implementovať len to, čo nám skúsenosť priniesla a sama naučila.
  • BOOST – Best of OVB Success Teams –  Denno denná výmena skúseností medzi spolupracovníkmi. V každej oblasti som získala materiály, procesy a recepty na napredovanie vo finančnom sektore.
  • Life Long Learning – Celoživotné vzdelávanie. Viem, že nikto učený z neba nespadol. Od narodenia sa učíme, trénujeme inak by sme neprežili v bežnom živote. Veľmi záleží len na tom, aby sme neprestali a objavovali nové zákutia kompetencií. Dobrovoľne, na základe vlastnej motivácie a v rámci rozvoja vlastnej osobnosti. Naše kurzy finančnej gramotnosti sú reálne, prínosné a môžme ich rozdeliť na formálne a neformálne. Len pre potreby ľudí na zvýšenie si spôsobilosti a svojich záujmov vo svojich financiách.

2. Prečo som teraz v tomto sektore?

Z dôvodu, že stabilné moje vzťahy so všetkými zainteresovanými stranami formujeme spoločne naše okolie, kultúru našej spoločnosti už od samého začiatku ako som sa rozhodla pracovať. V tomto duchu budeme aj v budúcnosti konať dôsledne a tak, aby sme zvyšovali svoju a iných hodnotu.

3. Prečo tu budem v roku 2017?

  • Vysoko
  • Inovatívny
  • Prístup

VIP – vysoko inovatívny prístup. Chcem riešiť problémy našich klientov, pomáhať im pri ich rozhodovaní a robiť veci tak, aby sme mohli byť dlhoročnými priateľmi. Našich kolegov učiť byť príkladom a vedieť, že naše hodnoty majú smerovať k dobrým vzťahom, vedieť robiť tak, aby boli na svoju prácu hrdí. Nikdy sa nebáli odovzdávať informácie a spoločne s nimi rásť.

Valentovičovci

Základom všetkého je etický kódex a to ako sa správame.

Je dôležité povedať, že človek, ktorý má záujem o našu prácu a mali by sme mu pomôcť pri jeho rozhodovaní, nech sa nebojí a ozve sa nám prostredníctvom emailu, telefonicky, sociálnymi sieťami. To isté platí aj pre klientov, pomôžeme do takej podoby a možností,  akej sme schopní. Je množstvo spôsobov, akým pracujeme a jedným stretnutím sa môže všetko zmeniť. Teším sa na Vás.

 

 

Komentáre

Drzim vam palce, prajem vala skvelych napadov, skvelych klientov, sudrznost a vzajomnu radost vo vasom time. Bozia pomoc nech je s vami. Julka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*