S kým som, taká som

Je dôležité s kým sa stretávaš a ako často. Zdroj informácií je dôležitý pre každého z nás. Ja som si ten môj zdroj našla a som nesmierne vďačná.

Keď som premýšľala o mojom blogu, položila som si množstvo otázok, či sa to na mňa hodí, či nebudem už ako všetci ostatní a či môj zdroj informácií bude postačujúci na zaujatie všetkých ostatných. Doba informačných technológií je na vrchole a prichádza údajne doba múdrosti.

Tak som sa rozhodla, že ja budem nositeľom informácií pravdivých, presne trefných, jednoduchých a hlavne poučných. Veď 5 rokov skúseností v obchode, v mojej štruktúre, v mojom podnikaní, v osobnom živote prinieslo množstvo príbehov, že mi ani blog nebude stačiť. A predsa sa neustále učím a pokúšam sa byť s nadhľadom nad vecami, ktoré každým novým dňom prichádzajú.

Mojim mentorom môžem nazvať človeka, žijúceho na Slovensku. Radek Šefčík, ktorý pracuje s TOP svetovými hráčmi, lídrami, vojakmi, a mnoho ďalšími. Od začiatku ma vedie k leadershipu a prekonáva so mnou každú prekážku.

Výrok od Keitha Cunninghama : “ Predtým, než si prečítaš ďalšiu knihu o „úspechu“ alebo sa zúčastníš podobného workshopu, opýtaj  sa jednu otázku: Stal sa ten človek úspešným tým, že ROBÍ tie veci alebo len tým, že ich UČÍ? “

V dnešnej dobre majú ľudia na Slovenskom trhu dostupných množstvo informácií, čo často krát u nich evokuje ich znalosť vo finančnom sektore. Avšak nie každá informácia je prospešná alebo pravdivá, preto je pre mňa veľmi dôležité ustáť aj takéto situácie počas obchodného stretnutia. Kompromisy na dlhú trať. Potreby ľudí sú rôzne. Odhaliť ich v momente kedy to najviac potrebujem je dôležitý mentálny rozvoj mojej osoby. A práve s kým som, taká som.

Bola som na viacerých workshopoch, kde bolo veľa povedaného. Viackrát preložené a naučené taktiky a techniky, ktoré sa opakujú a hodia sa pre jednu generáciu. Ale čo ak tu máme už na trhu 3 generácie? Generáciu X, Y, Z?

Som presvedčená, že som pri zdroji tých správnych ľudí a moje napredovanie bude spoločné s ľuďmi, ktorí vedia čo chcú. Rodina, firma, priatelia,klienti, obchodní partneri, spolu nájdeme prospešnú cestu. Naše hodnoty si budeme vážiť a navzájom sa tolerovať.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*