Rodina je značka

Byť rodinný je viac ako jeden člen, byť rodinný je vytvárať hodnoty, ktoré budú príkladom pre ďalšie generácie, byť rodinný znamená sa tolerovať, byť rodinný znamená mať značku etiky, Valentovičovci a naše podnikanie…

Byť rodinný je viac ako jeden člen, byť rodinný je vytvárať hodnoty, ktoré budú príkladom pre ďalšie generácie, byť rodinný znamená sa tolerovať, byť rodinný znamená mať značku etiky, Valentovičovci a naše podnikanie……..

Je nesmierne dôležité byť v rodinnom prostredí a keď sa môžete navyše realizovať so svojimi kolegami pod jednou značkou. Rodinná firma pre nás znamená, že spájame a budeme spájať ľudí, ktorí budú chcieť mať rodinné silné firemné zázemie. V podnikaní je najdôležitejší predsa partner a vaše okolie, ktoré vás najviac ovplyvňuje. Nie často krát počujeme frázy ako „s kým si taký si“. Je to obrovská pravda. Keď sme začínali v roku 2012 musela som sa izolovať od ľudí, ktorí mi brali energiu a nemohli ma naučiť to, čo ma malo posunúť práve v mojom rozvoji. Rozvoj ako napredovať, pracovať a vedieť rásť.

  • Radila som sa s ľuďmi, ktorí vlastnia ich firmy a sú majitelia
  • Čítala som knižky úspešných a precítila ich myšlienky
  • Obmedzila prostredie, v ktorom som sa najlepšie cítila
  • Prebrala za seba zodpovednosť
  • Investovala každé jedno euro
  • Začala pracovať s mentorom

Avšak na začiatku ma chápala iba jedna osoba a to v súčastnosti môj manžel, ktorý to bral vážne a podporoval ma. Dnes sme v štádiu kde naše podnikanie sa rozšírilo i do nášho súkromia a osobného života. Neustála komunikácia s našimi kolegami je náročná a samotné vedenie ľudí veľmi náročné.

Kto si skúsil raz prácu s ľuďmi vie o čom hovorím. Ľudia majú svoje potreby a práve nástup tretej generácie na pracovnom trhu je zaujímavá. Generácia X, Y, Z. Jednoducho povedané Z – tkári nerozumejú generácii X a Y generácia je naopak nápomocná X a aj Z. Fungovanie sa zdá jednoduché, realita úplne iná.

Dnes pracujem s 30 spolupracovníkmi na finančnom trhu, sú v rôznom veku, ale platí u nás jedna zásada. Integrita, vedieť prežiť spoločne.

Biznis rodinu považujem práve ich. Je najlepšia v rámci našej práce a môže patriť k nám každý jeden z vás. Naopak moje súkromie si viem ustrážiť a spolu s manželom si vážiť každú sekundu stráveného času.

Ak si budeme vedieť predstaviť pod našou značkou práve všetkých našich ľudí možno aj firma nazvaná rodinná môže mať úspech, Valentovičovci budú spojení s financiami a podľa etického kódexu sa vedieť správať podľa všetkých noriem, pravidiel a pokynov, ktoré Národná banka Slovenska vyžaduje a OVB Allfinanz, a.s. preferuje. Bude náročné, pretože vieme, že klientov máme rôznych a ako sa hovorí koľko ľudí, toľko chutí.

Moja pozícia okresnej vedúcej ma predurčuje pracovať ešte na sebe viac a tak vytvoriť ešte lepšie zázemie nie len spolupracovníkov, ale hlavne klientov. Spolu dokážeme viac a rodinnými hodnotami vychovať a vzdelávať naše ďalšie generácie.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*